Hakkımızda

MİSYONUMUZ;

Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt ettiğimiz şekilde karşılayarak onlara evlerindeki güvenilir ve sıcak ortamlarını sağlamak ve bir eğitim kurumu bilinciyle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı sunmaktır.
VİZYONUMUZ;

Öğrencilerimizin yurt anlamında tüm beklentilerine cevap veren , kaliteyi yaşam tarzı haline getirmiş , sektöründe lider , daima referans olarak gösterilen , kurumsal öncü ve yenilikçi bir kurum olmaktır.
HAKKIMIZDA;

Özel Ece Kız Öğrenci Yurdu , eğitim hayatını huzurlu , konforlu ve güvenli bir yaşam alanında geçirmek isteyen öğrenciler için 2013 yılında hizmete açılmıştır. Ülkemizin çağdaş , düşünen , çözüm yaratabilen insanlara ihtiyacı vardır. Bunu da ancak eğitim düzeyini yükselterek elde edebiliriz. Özel Ece Kız Öğrenci Yurdu’nun kuruluşundaki en önemli etken de bu olmuştur. Merkezimiz; öğrencilerimize ders çalışma ve dinlenme zamanları için sakin , kendilerine ve arkadaşlarına ayıracakları zamanlar için eğlenebilecekleri mekanlar sunmaktadır. Hem sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının önemli bir parçası olarak , hem dostlukların kurulduğu ve pekiştiği; hoşgörünün , paylaşmanın , yardımlaşmanın kısacası birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan olarak gördüğümüz yurdumuza özel bir özen gösterdik. Amacımız; üniversiteyi yeni kazanmış ve üniversiteye devam eden öğrencilerimize , bu süreçte sürekli destek olan ailelerine kalite sunmak , huzur ve güven vermektir. Üniversiteyi kazanmış değerli öğrencilerimizi ve saygıdeğer ailelerini tebrik eder , tüm eğitim yaşamlarının başarıyla geçmesini temenni ederiz.

GSM 0 552 255 78 88

Telefon 0 266 718 78 88

Adres Altıyüzevler Mah. Atatürk Cad. No:8

Copyright © 2018 Ece Kız Öğrenci Yurdu